+90 534 963 57 33
Para Birimi Seçimi


2005 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren  yeni noktalar kurup işletmekten ziyade, mevcut ve yeni işletmelere ürün, bilgi ve eğitim desteği vermektir. Aynı amaçtan yola çıkarak, www.montanakahve.com  sanal magazasını kurarak ürünlerinin tüm Türkiye dağıtım haklarına sahip olan  adına hizmet veriyoruz.

MONTANA markalı kahvelerimiz, İtalya merkezli sektörün en prestijli, modern ve yüksek kapasiteli tesisi, CARDİNAL GRUP g tarafından yapılmaktadır ve yıllardır Türkiye’mizin her yanında güvenilir, yüksek ve yaygın bir satış referansına sahiptir. Espresso makine teknik servisimiz, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir. Kahve, kahve ürünleri ve kahve makineleri toptan ticaretinde ise ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı’na uygun olarak çalışmaktayız. Firmamız aynı zamanda üstün kalite kahve sunumu misyonu ile "SPECIALITY COFFEE ASSN. OF EUROPE (SCAE)” üyesidir.

MONTANA markalı ürün grubumuz İstanbul merkezli olup, aynı zamanda tüm üretimlerimiz yine istanbul tesisimiz tarafından yapılmaktadır. MONTANA kahve mixlerinin kapaklı ambalajları içerisinde özel ölçekleri bulunmaktadır. Ürünlerimizin aromaları son derece yoğun ve natürel olduğu için ekstra şurup, çikolata sosu, kahve, meyve ve şeker gibi yan ürünleri kullanmanızı gerektirmez. Böylelikle son derece kaliteli, kolay, hızlı, standart ve en önemlisi homojen yapıda bir ürün yaratılmış olur. Aynı zamanda ekstra ürün kullanılmadığı için, ürün maliyetiniz, düşündüğünüzden daha düşük olacaktır. Ayrıca ürünlerimizin tümünün Tarım Bakanlığı onayları ambalajlarında bulunmaktadır. Espresso çeşitlerimiz, İtalya’da geleneksel harman ve yöntemlerle kavrulmaktadır. Espresso’muzu kahve makinesinden aldıktan sonra mükemmel bir koku ve krema, yudumlarken ise içimi rahat Kuzey İtalyan kahve lezzetini yaşayacaksınız.

MONTANA filtre kahve grubu ise yine İstanbul tesislerimizde aromalandırılıp öğütülmüş olarak size ulaştırılmaktadır. Filtre kahvelerimiz de diğer mix ürünlerimiz gibi en üst Amerikan FDA gıda standartlarında, son derece modern ve hijyenik tesislerde işlenmektedir. Tüm ürünlerimiz için dünyanın en prestijli kurumlarının gıda, hijyen ve kalite uygunluk sertifikaları bulunmaktadır ve onların sıkı denetimleri altında üretim, stoklama ve dağıtım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

nun size yönlendireceği ekibimiz tarafından, işletmenizin kahve barı dizaynı, çalışacak personelin tüm kahve eğitimi, stok takibi ve sizin işletmenize özgü diğer talepleriniz profesyonel bir şekilde sunulacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.